Zawodowy ekwipunek fotografa

Wielu osobom zdaje się, że fotografia ślubna to nic męczącego – wystarczy wziąć stosowną kamerę, znaleźć zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednakże bardziej mylnego! Jak w każdej specjalizacji fotograficznej przydatne są prawidłowe odruchy powiązane nie tylko z doborem ustawień aparatu, czy zawodowym rynsztunkiem, natomiast również powiązane z umiejętnością znalezienia się w stosownym miejscu o trafnym czasie, a skutkiem tego umiejętności fotografowania najistotniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki ujęć!

Ogłoszenia

Dość często na słupach ogłoszeniowych można odszukać przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotograf ślubny”. Wskazane jest sprawdzić dokładnie ogłoszenia, gdyż ślub jest niezwykle istotnym dniem dla większości osób – czy warto psuć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, że chcieliśmy zaoszczędzić na usługach zawodowego fotografika ślubnego sto złotych?

Jak wiele to kosztuje?

Koszt usług fachowego fotografika ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu wydatek od plus minus kilkuset złotych. Wszyściuśko zależy też od tego, jak długo fotograf ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny wyłącznie w trakcie samej ceremonii ślubnej, czy także w toku całego wesela i poprawin.

Reklamy

#fotografia, #galeria-slubna